atrakcje dla dzieci

Wątek, w którym odnajdą się wszyscy fajni ciekawostek oraz nieoczywistych faktów.
Awatar użytkownika
gerarda84
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2022, 14:29

atrakcje dla dzieci

Post autor: gerarda84 »

Jakie macie pomysły na atrakcje na przyjęcia typowo dla dzieci? Mnie chyba najbardziej przekonuje wynajem suchego basenu, ale na pewno nie chciałabym, żeby to była jedyna taka rzecz na przyjęciu, dlatego właśnie pytam was bo może podsuniecie mi równie ciekawy pomysł. Jak myślicie, bez czego dzieciaki nie mogłyby się dobrze bawić? Zapraszam do dyskusji!
Awatar użytkownika
Ulana88
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2022, 8:01

Re: atrakcje dla dzieci

Post autor: Ulana88 »

A może sprawdziłaby się dmuchana zjeżdżalnia albo inne takie dmuchańce? Z doświadczenia wiem, że dzieciaki je uwielbiają. Poza tym można pomyśleć o jakimś popcornie czy maszynie do waty cukrowej, bo to też robi wrażenie na maluchach. Generalnie im więcej atrakcji tego typu tym zdecydowanie lepiej. Może jeszcze jakiś clown albo magik? Kto wie, ale pomysł fajny :P
Makarena

Re: atrakcje dla dzieci

Post autor: Makarena »

Kod: Zaznacz cały

A może sprawdziłaby się dmuchana zjeżdżalnia albo inne takie dmuchańce? Z doświadczenia wiem, że dzieciaki je uwielbiają. Poza tym można pomyśleć o jakimś popcornie czy maszynie do waty cukrowej, bo to też robi wrażenie na maluchach. Generalnie im więcej atrakcji tego typu tym zdecydowanie lepiej. Może jeszcze jakiś clown albo magik? Kto wie, ale pomysł fajny :P
Dzięki za inspiracje! Takie podejście jest bardzo cenione w dzisiejszych czasach.

https://myefox.pl/forum/
ODPOWIEDZ