Spencer (2021) - Cały Film Online [Lektor PL]

Wątek, w którym odnajdą się wszyscy fajni ciekawostek oraz nieoczywistych faktów.
hivotot

Spencer (2021) - Cały Film Online [Lektor PL]

Post autor: hivotot »

Spencer - recenzja filmu
To jest recenzja filmu, Spencer. Został wydany w piątek 17 listopada.

W roli Kurta Russella jako Spencera Harta, agenta FBI, który pod przykrywką prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa swojej żony i córki. W filmie występują również Jennifer Lopez i Steve Zahn. Film wyreżyserował Paul Feig, a scenariusz napisali Melissa Thorpe i Joe Weisman.

Film Spencer online został wyprodukowany przez Sony Pictures Entertainment, Columbia Pictures Corporation, Plan B Entertainment, Dark Horse Entertainment Company między innymi we współpracy z Babelsberg Film Production Studio GmbH & Co KG pod ich odpowiednimi banerami bez żadnych kosztów, ale z gwarancją dystrybucji na całym świecie jednocześnie w 3D Kina RealD 3D i IMAX 3D.

Aby lepiej zrozumieć, o czym jest cały film Spencer, możesz zobaczyć zwiastun na oficjalnej stronie internetowej Spencera. Zawiera również spoilery na temat filmu.

Sam film opowiada o mężczyźnie o imieniu Spencer Hart, który zostaje agentem FBI, aby dowiedzieć się, kto zabił jego żonę i córkę. Staje się tajnym fotografem ślubnym, aby zbadać historię podejrzanego, że został zaatakowany przez gang, aby odzyskać pamięć po tym, jak został ranny w incydencie.

https://upvod.pl/filmy/spencer/