Gadżety reklamowe do salonu kosmetycznego

Jakie gadżety reklamowe warto kupić? Doradzimy, w co powinieneś zainwestować, żeby ocieplić wizerunek swojej firmy.
Awatar użytkownika
Bromira-84
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2022, 3:12

Gadżety reklamowe do salonu kosmetycznego

Post autor: Bromira-84 »

Ja jestem dopiero na etapie otwierania swojej działalności - salon stylizacji paznokci. Nie ukrywam, że na ten cel poszło naprawdę sporo oszczędności i dlatego nie mam za dużo funduszy na to, żeby zainwestować w materiały reklamowe na sam początek. Podpowiedzcie mi proszę, co warto kupić? Tak, żeby inwestycja nie była zbyt duża, a jednocześnie, żeby przyniosła jakieś efekty?
Grażyna

Re: Gadżety reklamowe do salonu kosmetycznego

Post autor: Grażyna »

Reklama do salonu kosmetycznego, to bardzo ciekawe wyzwanie. Branża kosmetyczna z roku na rok coraz prężniej się rozwija. Możemy tutaj wykorzystać całą gamę elementów reklamy zewnętrznej, potem zająć się wnętrzem salonu, a na końcu pomyśleć o całym zestawie gadżetów reklamowych oraz wszelkich bonach, voucherach, kalendarzykach i wizytówkach.
Ja mogę polecić gadżety reklamowe projektowane przez firmę everART. Korzystam z ich usług już od wielu lat i zawsze projekty są na najwyższym poziomie.
Gadżety reklamowe wręczane klientom jako prezent, sprawdzają się podczas kampanii promocyjnych. Jeśli chcecie, aby osoby odwiedzające Wasz salon zapamiętały jego nazwę i do niego wróciły, podarujcie im jakiś drobiazg z logo waszego salonu.
Najczęściej przedsiębiorcy szukają gadżetów wprost związanych z ich branżą. Nie inaczej jest w przypadku gadżetów dla salonów kosmetycznych i im podobnych. Dlatego w tej właśnie branży bardzo popularne są lusterka

Ulotki to wciąż bardzo skuteczna forma reklamy. Dzięki nim możesz dotrzeć do swojego potencjalnego klienta szybko i precyzyjnie. Ulotki są skuteczne - możesz dotrzeć z nimi do razu do wielu klientów. Nawet na najmniejszym formacie ulotki jesteś w stanie umieścić najważniejsze informacje o działalności Twojego przedsiębiorstwa. Możesz zaprezentować swoją ofertę, nową promocję lub poinformować o wydarzeniu.

Świetnym prezentem dla klientów salonów kosmetycznych są wszelkiego rodzaju zestawy pielęgnacyjne. W takim zestawie może być np. bambusowe wiaderko z myjką, gąbką, szczotką do paznokci i pumeksem. Całość wygląda wyjątkowo nowocześnie.
Szampon, odżywka do włosów, żel pod prysznic i balsam do ciała – wszystko, czego każdy z nas potrzebuje podczas codziennej pielęgnacji, w malutkich saszetkach idealnych do podróży. Klienci na pewno docenią praktyczną stronę podarunku.
ODPOWIEDZ