czyszczenie fotela

Miszmasz, czyli wątek rozmaitości. Poruszamy tu tematy niezwiązane z żadną inną kategorią. Co masz nam do powiedzenia?
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2021, 11:22

czyszczenie fotela

Post autor: Celina »

Już miałam wyrzucić fotel na który rozlało się wino, ale naprawdę uwielbiałam ten fotel. Znalazłam firmę: http://mycietapicerki.pl która wyczyściła mi go i wygląda znów tak jak powinien. Świetna sprawa. Polecam Wam.
Alfred

Re: czyszczenie fotela

Post autor: Alfred »

Haha miałem ten sam problem co Ty Celinko. Tylko w swoim przypadku mogłem zwalić na kota... tak, to był kot, nie ja :lol: Ale bez względu na to, kto był winny, nie zabrałem się samemu za czyszczenie fotela. Znalazłem w internecie, że pranie tapicerki meblowej w Bielsku-Białej zapewnia na najwyższym poziomie firma Klawe Pranie. No i to im właśnie zleciłem czyszczenie fotela. Efekt? Miałem wrażenie, że fotel był czystszy niż go kupiłem :) Dobrze wiedzieć, że są firmy, na które można liczyć, jak zdarzy się taki niespodziewany wypadek... :)
Wiki

Re: czyszczenie fotela

Post autor: Wiki »

Hejka! Miałam podobne przejścia do Waszych! Ale u mnie winny był chrześniak. Nie można jednak mieć mu tego za złe. Młodziak ruchliwy, a ciotka jak to ciotka, mało uważna. Kieliszek wina poszedł prosto na tapicerkę fotela, który dostałam od męża... Całe szczęście, że mam zaprzyjaźnioną firmę czyszcząca z okolic Krakowa, która szybko przyjechała i wyczyściła fotel i przy okazji dywan (niestety też troszkę skapnęło na dywan...). Czyszczenie tapicerki meblowej odbyło się raz dwa, dywan troszkę dłużej ale równie sprawnie. Zdążyli przed przyjazdem męża z delegacji. Nawet się nie kapnął co się stało :)
ODPOWIEDZ