Kosiarka automatyczna

Miszmasz, czyli wątek rozmaitości. Poruszamy tu tematy niezwiązane z żadną inną kategorią. Co masz nam do powiedzenia?
Zentia

Kosiarka automatyczna

Post autor: Zentia »

Zastanawiam się, jak sprawdza się takie urządzenie jak kosiarka automatyczna? Mam dość duży ogród, a nie ukrywam, że nie jestem wielką fanką jej koszenia, dlatego szukam tego typu pomocy. Znalazłam takie urządzenie w sklepie MirapolNext https://mirapolnext.pl i prawdopodobnie się zdecyduję, ale poczekam jeszcze na Wasze opinie :)
fox

Re: Kosiarka automatyczna

Post autor: fox »

Zentia pisze: 12 paź 2021, 23:43 Zastanawiam się, jak sprawdza się takie urządzenie jak kosiarka automatyczna? Mam dość duży ogród, a nie ukrywam, że nie jestem wielką fanką jej koszenia, dlatego szukam tego typu pomocy. Znalazłam takie urządzenie w sklepie MirapolNext https://mirapolnext.pl i prawdopodobnie się zdecyduję, ale poczekam jeszcze na Wasze opinie :)
No w zasadzie warto pomyśleć, o tym co do ogrodu będzie potrzebne. Moim zdaniem ważne jest odpowiednie wyposażenie, ale jeśli już, to pomyślcie ogólne o tym, co będzie użyteczne. Dla przykładu, na pewno czymś takim będzie studnia . Moim zdaniem warto o tym pomyśleć, bo woda zawsze się w ogrodzie do czegoś przyda.
ODPOWIEDZ