Dobra drukarka - ale niedroga!

Finanse, inwestycje i wszystko o tym, jak zarabiać i nie tracić. Masz pomysł, którym chciałbym się podzielić z innymi?
Awatar użytkownika
Olaf-86
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2021, 23:43

Dobra drukarka - ale niedroga!

Post autor: Olaf-86 »

Witam,
Od jakiegoś czasu poszukuję naprawdę dobrej drukarki do firmy, ale kiedy patrzę na ceny nowych sprzętów, powalają mnie z nóg. Z drugiej strony drukarki na aukcjach, używane, są niepewne. Ale poszedłem po rozum do głowy i sprawdziłem jedną rzecz. Drukarki, tak jak samochody, mogą być leasingowane :) Czyli co prawda są używane, ale mają solidny serwis. Czy ktoś kojarzy zatem, gdzie można zdobyć drukarki poleasingowe?
Marek Kłosz

Re: Dobra drukarka - ale niedroga!

Post autor: Marek Kłosz »

Generalnie dla mnie to Brother albo HP, dwie firmy, które po prostu mają odpowiedniej jakości sprzęt i to mi się podoba. Radziłbym tylko po wyczerpaniu tonera kupić sobie dobrej jakości zamiennik, żeby było taniej, a drukować będziemy mogli dokładnie tak, jak chcemy. Tonery z Asarto są bardzo dobre, nie kosztują dużo, są w pełni kompatybilne, można na nich spokojnie drukować zarówno teksty, jak i dane w tabelach czy wykresy. To bardzo ważne, jeden toner, cała paleta możliwości
Kołaświak

Re: Dobra drukarka - ale niedroga!

Post autor: Kołaświak »

Tonery i tusze faktycznie bardzo dobrej jakości i nie ma z nimi problemów. Ja używam tonerów do prawda do Canona, ale w firmie mamy wszystko HP i też chodzi na tonerach zamiennikach z Asarto. Zamawiamy przeważnie raz na około 2 miesiące, bo tak nam wystarcza. Ceny są rozsądne, mamy bardzo dobrego dostawcę. Niemniej pod względem technicznym po prostu sprzęt jest pierwsza klasa i bardzo dobrze się na nim pracuje. Wydruk dobrej jakości …………………………………
doza

Re: Dobra drukarka - ale niedroga!

Post autor: doza »

Może pomyślcie o drukarkach poleasingowych, albo weźcie leasing, to wychodzi raczej taniej, chociaż ja jestem zdania, że nowy, dobry sprzęt i tak się najbardziej opłaca. Do tego, jeżeli chcecie zaoszczędzić, to możecie kupować zamienniki tuszu czy tonera, my tak właśnie robimy. Zamienniki znajdujemy w sklepie internetowym firmy WWM. FH. Import tuszy i tonerów: https://wwm.com.pl/sklep/ Tam znajdziecie wysokiej jakości produkty, tusze i tonery nam sprawdzają się doskonale, na długo starczają, są w przystępnych cenach.
ODPOWIEDZ