Wyspa zabaw dla centrum handlowego?

Finanse, inwestycje i wszystko o tym, jak zarabiać i nie tracić. Masz pomysł, którym chciałbym się podzielić z innymi?
Awatar użytkownika
Sulislaw97
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2021, 14:25

Wyspa zabaw dla centrum handlowego?

Post autor: Sulislaw97 »

Serwus wszystkim! Pracuję w biurze jednego z większych centrów handlowych. Mamy u siebie sklepy wielkopowierzchniowe i mniejsze. Wiele rodzin przychodzi na zakupy z pociechami. Chcemy uatrakcyjnić naszą ofertę i zastanawiamy się więc nad wyspą zabaw dla dzieciaków. Akurat w jednym miejscu jest spory niezagospodarowany "plac" i nic tam się nie dzieje. Proszę Was o feedback na temat, czy ktoś obecnie realizuje takie założenie - chętnie posłucham porad.

logowanie za pomocą konta google
kacprowa

Re: Wyspa zabaw dla centrum handlowego?

Post autor: kacprowa »

Sulislaw97 pisze: 28 paź 2021, 11:47 Serwus wszystkim! Pracuję w biurze jednego z większych centrów handlowych. Mamy u siebie sklepy wielkopowierzchniowe i mniejsze. Wiele rodzin przychodzi na zakupy z pociechami. Chcemy uatrakcyjnić naszą ofertę i zastanawiamy się więc nad wyspą zabaw dla dzieciaków. Akurat w jednym miejscu jest spory niezagospodarowany "plac" i nic tam się nie dzieje. Proszę Was o feedback na temat, czy ktoś obecnie realizuje takie założenie - chętnie posłucham porad.
Wiecie co, to może mieć sens. Ja, kiedy chcę iść do takiego sklepu jak dlaspania , to niestety, ale nie mam gdzie dzieciaków zostawić. A tak, na spokojnie się wybawią, a ja będę mogła się na przykład nakupować. Oczywiście, jestem blisko, w razie czego, a zostawiam je pod czujnym okiem opiekunów. Jeśli taka wyspa jest.
ODPOWIEDZ