Ochrona fizyczna obiektu

Wątek ogólny na temat prowadzenia działalności gospodarczej. Rady, wskazówki, ciekawe rozwiązania i inne.
Awatar użytkownika
milowit91
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2021, 0:43

Ochrona fizyczna obiektu

Post autor: milowit91 »

Poszukuję firmy/agencji ochroniarskiej, która będzie w stanie zadbać kompleksowo o bezpieczeństwo w naszej firmie. Chodzi mi zarówno o montaż alarmu, myślimy o systemie wizyjnym online, ale to jest jeszcze kwestia do przedyskutowania, jednak zależy nam bardzo na tym, żeby ta konkretna firma miała w ofercie również taką usługę jak ochrona fizyczna obiektu - dlatego, że dysponujemy sporym obiektem, poza miastem.

drager drug test 5000
amek

Re: Ochrona fizyczna obiektu

Post autor: amek »

My mamy ochronę fizyczną, ale także i monitoring wizyjny. Wszystko to z jednej firmy, bo od agencji ochrony BEST SECURITY http://best-security.pl/ochrona-obiektow-handlowych/ z Warszawy. Ich pracownicy skutecznie zajmują się ochroną naszego obiektu handlowego, szybko reagują, są dobrze przeszkoleni. Jakość ich usług jest na bardzo wysokim poziomie, do tego cenowo taki układ z tą agencją ochrony nam odpowiada. Firmę serdecznie polecam, nigdy się na niej nie zawiedliśmy.
ktosm

Re: Ochrona fizyczna obiektu

Post autor: ktosm »

Korzystamy z tego typu ochrony, bo jest to opłacalne i dobrze działa. Mając ochronę, ma się takie poczucie bezpieczeństwo, a nasza ochrona faktycznie odpowiednio reaguje i jest rzetelna. Są to ludzie z agencji ochrony GOT https://ochrona-got.pl/oferta z Warszawy. Oni mają odpowiednie kwalifikacje, są dobrze przeszkoleni, doskonale sobie radzą z różnymi sytuacjami, których w tego typu pracy nie brakuje. Nawiązanie współpracy z tą agencją było proste, można się z nimi bez problemów dogadać.
ODPOWIEDZ