pomysł na biznes

Podziel się z innymi pomysłem na biznes i czekaj na rady, jak napisać dobry biznesplan.
iwin

Re: pomysł na biznes

Post autor: iwin »

My założyliśmy firmę transportową, obecnie mamy dość małą flotę, ale powoli będziemy ją rozbudowywać. Na przyczepach mamy plandeki, które są odporne na pleśń, na zmienne warunki atmosferyczne, no ogólnie są one trwałe i porządnie wykonane. Ich produkcją i montażem zajęła się firma Montaż i naprawa plandek Marta Czyż https://weychan.bytom.pl/oferta/montaz-plandek z Bytomia. Firma jest rzetelna, mają kompleksowe usługi, są terminowi, świetnie sobie z każdym naszym zamówieniem poradzili, ceny mają atrakcyjne, polecam.
arekl

Re: pomysł na biznes

Post autor: arekl »

My poszliśmy w nieruchomości. Mamy obecnie dwa zrealizowane osiedla, inwestycje te były ogromnym przedsięwzięciem. Oczywiście wszystko to trzeba było zareklamować, zdecydowaliśmy się również na wdrożenie kilku instrumentów na naszej stronie, które pomagają naszym klientom w wyborze idealnego dla nich mieszkania. Wizualizacje przegotowuje nam firma Vizarion https://vizarion.com/#contact z Legnicy. Mogę ich szczerze polecić, bo doskonale sobie radzą, są rzetelni, ich realizacje w pełni nam odpowiadają.
asdz

Re: pomysł na biznes

Post autor: asdz »

My poszliśmy w gastronomię. Mam własny catering, obsługujemy większe i mniejsze uroczystości, klientów prywatnych oraz firmy, no i szkoły. Pracujemy w odpowiednich warunkach, niedawno wymieniliśmy kilka naszych sprzętów, ma nowy okap gastronomiczny, nowy basen i inne meble ze stali nierdzewnej. To wszystko kupiliśmy online w sklepie internetowym producenta ALKOS https://alkos.pl/content/8-kontakt z Będzin. Ich oferta jest rozbudowana, mają korzystne ceny, meble bardzo wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe, polecam ich serdecznie.
sadf

Re: pomysł na biznes

Post autor: sadf »

A co z księgowością? Już szukaliście jakiejś firmy, księgowe, która wam pomoże? My korzystamy z usług biura księgowego Amtes https://www.amtes-ksiegowosc.pl/oferta/pelna-ksiegowosc w Gliwicach. Nasza księgowość w ich rękach jest całkowicie bezpieczna, rozliczana terminowo, w dokumentacji mamy całkowity porządek. Firma spisuje się świetnie prowadzać naszą pełną księgowość. Ich oferta jest szeroka, pracują tam osoby doświadczone i kompetentne, mają korzystne stawki cenowe, polecam.
ninhg

Re: pomysł na biznes

Post autor: ninhg »

Pamiętajcie tylko, ze w dobie pandemii trzeba dostosować się do kolejnych wymagań i obostrzeń. My pracujemy cały czas w maseczkach, wszystko również dezynfekujemy. Środki ochrony przeciwwirusowej kupujemy online, ze sklepu internetowego hurtowni LIMEDIC: https://limedic.pl/pl/c/Koronawirus/119 Ich oferta jest szeroka, mają maseczki różnego rodzaju, które doskonale nam się sprawdzają, do tego ich środku do dezynfekcji, których używamy codziennie do dezynfekcji rąk i powierzchni. Ceny mają atrakcyjne, polecam.
koenn

Re: pomysł na biznes

Post autor: koenn »

My otworzyliśmy warsztat samochodowy, mamy doświadczenie w branży i uznaliśmy, że to będzie świetny interes. Otworzyliśmy się w tym roku i idzie nam naprawdę dobrze. Wyposażyliśmy się w tablice narzędziowe, skrzynki, nosidła, kuwety, itp. organizery warsztatowe online, w sklepie internetowym kistenberg-sklep.pl: https://kistenberg-sklep.pl/produkty/or ... y,2,278401 Ich oferta jest rozbudowana, mają produkty wysokiej jakości, trwałe i funkcjonalne. Sprawdzają się nam one bardzo dobrze.
bonm

Re: pomysł na biznes

Post autor: bonm »

Cukiernia :). Mam własną, dość małą cukiernię od pół roku, nawet się nie spodziewałam, że zamówień będę miała aż tak dużo. Teraz przed świętami, to w ogóle mam zamówienia na ciasta, makowce, serniki, a nawet kilka tortów. Będzie i już jest dużo pieczenia. Zużywa się przy tym bardzo duże ilości mąki. Ja swoją kupuję ze sprawdzonego źródła, bo w młynie zbożowym JAKPOL https://jakpol-ambroziak.pl/oferta/ w miejscowości Gołymin-Ośrodek. Mąka od nich jest czysta, dobrze zmielona, kupuję ją w korzystnej cenie, polecam gorąco.
wojk

Re: pomysł na biznes

Post autor: wojk »

Mam firmę transportową, jej założenie było dość dużym przedsięwzięciem i cieszę się, ze mi się udało. Większość pojazdów w mojej flocie jest używana, znalazłem bardzo dobre oferty, z których aż żal było nie skorzystać. Samochody, jak to samochody, czasami się psują, ale zawsze ich stan techniczny jest sprawdzany przed wyruszeniem w trasę. Części do samochodów ciężarowych, których czasem potrzebujemy, kupujemy online w sklepie internetowym firmy BROMSOK TRUCKS: https://bromsok-trucks.pl/uklady-kierownicze/ Oni są doskonale zaopatrzeni, mają korzystne ceny, produkty wysokiej jakości. Zamówienia przychodzą szybko, polecam.
caro

Re: pomysł na biznes

Post autor: caro »

Posiadamy kawiarnię. Jest to przyjazne miejsce, serwujemy także śniadania i lunche, kawę, czy jedzenie można zamówić na wynos, ale także zjeść, czy wypić na miejscu. Firmę zakładaliśmy przed samą pandemią, szybko więc zaczęliśmy dopasowywać się do obowiązujących obostrzeń, w tym takich związanych z ilością stolików, miejsc siedzących. Jeżeli chodzi o stoliki, to wszystkie są z możliwością złożenia. Kupiliśmy ich podstawy z serii BISTRO, od producenta MILADESIGN https://www.miladesign.com.pl/produkty/podstawy_stolikow_bistro z Porosły-Kolonii. To wytrzymałe, funkcjonalne i estetyczne produkty, które doskonale nam się sprawdzają. Dzięki nim nasze miejsce pracy jest o wiele bardziej ergonomiczne, do kupienia są one w atrakcyjnych cenach, polecam.
raszid

Re: pomysł na biznes

Post autor: raszid »

O ile potrzebujecie przyczep samochodowych to mam dla was dobry namiar. Znam solidnego producenta przyczep i lawet, BORO, to firma z dużym doświadczeniem na rynku i cenami nie wziętymi z sufitu. U nich możecie liczyć na przyczepy porządnej jakości, bezpieczne, stabilne i wykonane z doskonałej jakości materiałów i podzespołów renomowanych niemieckich producentów - ALKO i KNOTT. W mojej firmie są ich przyczepy aluminiowe, porządne i lekkie, bardzo je sobie chwalę. Na ich stronie internetowej więcej sobie na ten temat poczytacie. Zdecydowanie zachęcam was, by sobie tę firmę sprawdzić, na bank będziecie z ich produktów zadowoleni.
ODPOWIEDZ